Geri Dön

Su

Yeraltı Suları

Seviye

Telemetri / Modem

Sahada ölçülen ve kaydedilen verilerin sahaya gitmeden kullanıcıya gönderilmesi sahaya ulaşmada harcanan zaman ve diğer maliyetlere oranla her zaman daha ekonomik bir çözümdür.

Sahada bırakılan cihazların bir sonraki kontrole kadar verilerine ulaşılmadığından herhangi bir arıza / hasar durumunda veri kaybı yaşanmaktadır.Bu sebeple verilerin sahadan kullanıcıya gönderilemesi daha avantajlı bir seçenektir.

Modemlerin sahada montajında güneş paneli ve akü bırakılması hasar, çalınma ve arıza riskini oluşturur. Bu sebeple verilerin sahadan kullanıcıya aktarılması mevcut sistemin komple zarar görmesiyle de sonuçlanabilmekte.

Yeni geliştirilen düşük enerjili modemler ile standart 2 pille 2 yıla kadar veri aktarımı mümkün olmaktadır.

Aktarılan verilen görüntülenmesi raporlanması, hesaplamaların yapılması gelen verinin işlenmesi işlemleri için web üzerinden çalışan web server hizmetleri ile mümkündür.Bu hizmetlerle kullanıcı verilerini istediği formatta istediği filtrelerle alabilir, alarmlar kurabilir.

2 inç ve üzeri her kuyu ve barakaya montajı yapılabilir.

2 adet D boy pil ile yaklaşık 2 yıl çalışır, piller standart pildir, kullanıcı tarafından kolay olarak değiştirilebilir.

Günde 1 kere veri gönderimi yapar.

Manyetik aparatla sahada uyandırılabilir.

Barometrik kompanizasyon modem ile yapılır.

Gizli montaj mümkündür.

Bu ürün için bize info@ekoton.com.tr mail atabilir.