Geri Dön

Toprak

Burgular

Toprak Özü Örnekleme

Gauge Tip Parçalı Burgu Setleri

Gauge Tip Parçalı Burgu Setleri

Elle çalışan ekipman, toprak araştırmaları için 5 ila 10 metre derinliğe kadar uygulanabilir. Oyma burguları ortak bir kaliteye sahiptir, hepsi dikey oyuk burgu adını haklı kılan paralel kesme kenarlarına sahip yarı silindirik bir operasyonel parçaya sahiptir. Bu operasyonel kısım hem çap hem de uzunluk bakımından değişebilir. En uygun uzunluk, nüfuz etme direncine, toprağın maddesine ve gereken delme derinliğine bağlıdır. Operasyonel parça ne kadar uzun olursa, burgu burulmaya karşı o kadar hassas olur.

En uygun çapın seçimi, toprağın bileşimine ve yapısına ve araştırmanın amacına bağlıdır. Genel olarak, ince ve / veya yoğun bir yapıya sahip topraklarda, gevşek bir yapıya sahip topraklara kıyasla (örneğin, genç bataklık torbası) daha küçük bir çap uygulanır. İki parçalı oluk burguları, bir uzatma çubuğu birleştirilerek uzatılabilir. Bu şekilde, numuneler çok kısa sürede gerçekleştirilebilir ve daha fazla derinliğe ulaşılabilir.

İki parçalı oluk burgu seti SA, 5 metre derinliğe kadar az veya çok yumuşak topraklarda örnekleme için standart bir settir. Set bir süngü bağlantıya sahiptir ve çeşitli uzunluklarda ve çaplarda oluk burguları, bir Edelman burgu, uzatma aksesuarları, itme / çekme kolu ve tarlada taşınması için güçlü bir taşıma çantası içerir.

Gauge Tip Parçalı Burgu Setleri

Bağlantı

bayonet

Maksimum örnek derinliği

5 m

Ürün malzemesi

demir, diğer malzemeler

Örnek çapı

16 / 25 / 56 mm

Örnek uzunluğu

50 / 100 cm

Örnek özellikleri

yarı bozulmuş

Örnek hacim

100 - 1770 ml

Paket Boyutu

117 x 27 x 23 cm

Ağırlık

23 kg

Uygulamalar

Yeraltı suyu masasının üstündeki toprak örneklemesi

Yeraltı suyu masasının altında toprak örneklemesi

Arkeolojik toprak araştırması

Çevresel toprak araştırması

Bu ürün için bize info@ekoton.com.tr mail atabilir.